محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

کاربر ماندگار
    کاربر ماندگار

عنوان کاربر
    کاربر ماندگار 
    تشکر کرده
    19244  
    تشکر شده
    18525  

موضوع پست:  ..:: میزگرد اختصاصی سریال‌های iMovie-DL || مشاوره برای انتخاب سریال || ::..

درود

دوستان همونطور که کم و بیش مطلع هستند تاپیکی با همین عنوان قبلاً در انجمن موجود بود که به دلایلی کاملا نامشخص پاک شده .

توضیح خاصی‌ نداره، این تاپیک جایگزین تاپیک قبلی‌ شد .

..::: قوانین مربوط به این بخش :::..

تمامیه کاربران فعال در انجمن با قوانین مربوط به هر بخش آشنائی دارن ، این تاپیک هم مثل هر بخش دیگه ای  در انجمن ، قوانین مخصوص به خودش رو داره که امیدواریم به این قوانین احترام گذاشته بشه .

1 - ارسال پست اسپم ، ممنوع .

2 - این تاپیک هرچند وقت یکبار پاکسازی خواهد شد و پست‌هایِ حاویِ درخواست و یا اسپم حذف خواهند شد .

3 - اینجا محلی برای اخبار و آمار سریال‌ها نیست ، برای این منظور میتونید از تاپیک "

عضویت  / ورود
    " استفاده کنید ، پس در این رابطه اینجا سوالی مطرح نکنید چون کسی‌ پاسخگوی شما نیست .

4 - همچنین اینجا مکانی برای اطلاع رسانی در مورد آپدیت روزانهٔ سریال‌ها نیست ، برای این منظور هم دوستان میتونن از تاپیک "

عضویت  / ورود
    " و یا از جدولی‌ که با همین نام در صفحه اصلیه سایت وجود داره استفاده کنند ، پس در این رابطه هم لطفا اینجا سوالی نکنید .

5 - لطفا به نظرات یکدیگر احترام بگذارید . خیلی‌ اوقات پیش میاد که طرفداران یک سریال از نظرات مخالف نقل قول میگیرن ، تا اینجای کار مشکلی‌ نیست و خلاف قوانین این تاپیک هم محسوب نمیشه چون این تاپیک برای بحث و تبادل نظر ایجاد شده ، مشکل اونجا به وجود میاد که هر کس بخواد نظرات شخصیهٔ خودش رو به زور به دیگر کاربران قالب کنه که در صورت مشاهدهٔ اینجور پست‌ها برخورد خواهد شد ، سعی‌ کنید حرفه‌ای نظر بدید و حرفه‌ای بحث کنید ، دقت کنید که نظر هر کسی‌ برای اون شخص محترمه .

6 - هیچ محدودیتی برای ارسال پست در این تاپیک وجود ندارد ، شما میتونید در مورد هر چند سریالی که دیدید و میشناسید ، بحث کنید .

7 - لینک دانلود سریال قرار ندید .

8 - برای معرفی‌ سریال به دوستانتون یا لینک IMDB سریال مورد نظر رو بگذارید یا در صورت موجود بودن در سایت ، آدرس تاپیک اون سریال رو قرار بدید ( چیزی بالغ بر 400 سریال در این سایت موجوده و به مرور زمان به این تعداد اضافه خواهد شد )

9 - پست تکراری ارسال نکنید ، سؤال تکراری هم نپرسید ، مطمئن باشید که پست شما توسط خیلی‌‌ها دیده میشه .

|| توضیح : ممکنه شما در مورد سریال بخصوصی بخواین نظرات دیگر دوستان رو جویا باشید ، شما سؤال خودتون رو مطرح می‌کنید ولی‌ کسی‌ اون سریال رو نمیشناسه که بتونه توضیحی به شما ارائه بده ، در این شرایط فکر نکنید که کسی‌ به شما بی‌توجهی کرده ، هر کسی‌ که بتونه کمکی‌ به شما بکنه حتما نظرش رو اعلام میکنه پس نیازی به تکرار سؤال نیست ||

10 - تاپیک رو به Chatroom تبدیل نکنید و از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای که هیچ ربطی‌ به این بخش و فعالیت هاش نداره صرف نظر کنید .

11 - فقط در مورد سریال صحبت کنید ، اینجا جای بحث در مورد فیلم‌های سینمائی نیست .

در آخر هم از همه عزیزان خواهشمندیم که در مورد پاک شدن پست یا پست‌هاشون در این تاپیک سوالی نکنند ، مطمئن باشید پستی پاک میشه که خلاف قوانین ذکر شده باشه ، دوستانی که بعضا از پاک شدن پست‌هاشون ناراحت میشن و گله مندند لطفا این رو در نظر داشته باشن که ما هم از بی‌ توجهی‌ به قوانینی‌ که نوشته میشه و متقابلاً ، نادیده گرفتن اونها ناراحت میشیم ، پس با احترام به موارد ذکر شده از پاک شدن پست‌هاتون جلوگیری کنید .

با سپاس از همگی‌ ، شاد و پیروز باشید .

[ مدیریت iMovie-DL ]
    برای نویسنده این مطلب Rouzbeh تشکر کننده ها: 161 2Pac_Shakur, Alessandro, ArEz000, Arkham, ArosePaiez, BALSA, Brad, FaRHaD1368, Farzad, GhoGhnus, Man_in_Black, Michael-Corleone, Morpheus, Omid_Avril, P30Hacker, PATRIOT, REZA_RED, Sepehr90, SiSiBK, TiTaN, Toohi, Unforgiven, XrateD, Zanakhdan, A M I R, AgoNy, Akalin, alberto, Alireza azizi, Alireza BK, alisevenn, aliwarlock, Amir, amirm, amirmohammad0017, amirreza0, andrial, anzalichi, Ardshir, ariassss, atae, atenkm, atlasarak, avrinli, babaksafari1998, bahar-12, bahman809, bahram9022, baran soft, Bardia77, Beautiful_1mind, Beautiful_LoVer_GlaD, behzad4544, Behzad_Daniel, benz1372, corleon, Dara Dreadful, Dark-Passenger, dark_shadows, darkman01, DEXTER, dlf, Donya, Ebiram-1100, ehsanstep, entezar_forever, Farb0d_GY, FaT lAli, FeReDi89, greatR, hadi25, hamedsr, Hamedz, hamidhammer, hamidshz711, hamzeh94, hancock, harlod, Hesam, Hessam, hessam-com, hgwxx7, hidd3n, Hirad_e, hoora.joker, hoora_abolghasem, hpblue, Jack_Sparrow, Jon Snow, jtcctu, kasra90210, KiNG MiLaD, Klaus, Leon_1992, M-hidden, maedeh93, mahdiar, MahdiR7, majidsaadatjoo, mamad092, Mansour hobbit3, masterassassin, mehdideh, mesut.sr20, meysamhamidi, mfmadridista, mninja, mohammadabouei78, mohammadakbari, mohammadmehrizi, mohsenmoom, mojali, mojtbaramiz, mork, morteza0131, mr-red33, Mr.Pr, Mr.Robot, navidzareye, NaWeed.ab, neda201048, nima_bgn1, oltimu, omidely00, p30mojtaba, pejmanmm, penn, peymanarazesh, Piper.chapman, poirotdost, Pooya.M, R_HURRICANE, raaahaa, rezabayat10, sarbaz.e.vatan, savage_iut, scarlett, Sepehr_Ai, shadow walker, shervinix, show_off, sht1987, sina.98, siyamak.sharmin, Snow_Man, Son of AraThorn, Sons Of Anarchy.44, sourenaasiaban, spartacuss, srhd021mhr, starr7, sweetman, talkin, terminatoooooor, THIAGO, THIAGO.GH, vejdan, voldmort, xpaul, yas44, Zeus352
    رتبه: 21.64%

تبليغات تبليغات

2. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    4  
    تشکر شده
    4  

موضوع پست:  Re: ..:: میزگرد اختصاصی سریال‌های iMovie-DL || مشاوره برای انتخاب سریال || ::..

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    نقل قولlucas.hood نوشته است:
    با سلام

دنبال سریالی ام که حداکثر دو فصل ازش گذشته باشه و توش هیجان زیادی داشته باشه.سریالی که چند فصل اومده، اگه خیلی هیجانی هست معرفی کنید.حوصله درام رو ندارم.طنز جدید هم می بینم.

سریال های معروف قدیمی و جدید رو دیدم و حداقل بالای 150 تا سریال دیدم.

با تشکر

سلام

La Casa de Papel

سلام.این سریال رو تو هارد دارم ولی هنوز ندیدمش.ممنون بابت راهنمایی

دوستان دیگر نظری ندارن. یعنی دیگه سریالی نیست که ندیده باشم
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    ؟
    برای نویسنده این مطلب lucas.hood تشکر کننده ها: 3 Sepehr90, ashley_1986, pejmanmm
    رتبه: 0.4%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    2145  
    تشکر شده
    2556  

موضوع پست:  Re: ..:: میزگرد اختصاصی سریال‌های iMovie-DL || مشاوره برای انتخاب سریال || ::..

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    با سلام

دنبال سریالی ام که حداکثر دو فصل ازش گذشته باشه و توش هیجان زیادی داشته باشه.سریالی که چند فصل اومده، اگه خیلی هیجانی هست معرفی کنید.حوصله درام رو ندارم.طنز جدید هم می بینم.

سریال های معروف قدیمی و جدید رو دیدم و حداقل بالای 150 تا سریال دیدم.

با تشکر

سلام

La Casa de Papel

سلام.این سریال رو تو هارد دارم ولی هنوز ندیدمش.ممنون بابت راهنمایی

دوستان دیگر نظری ندارن. یعنی دیگه سریالی نیست که ندیده باشم
    عضویت  / ورود
    ؟

سلام اگر لیستی از اسامی سریال هایی که دیدین رو دارین بفرستین خصوصی باهم ی تبادل اطلاعات داشته باشیم
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, ashley_1986, mamad092, opeth1h
    رتبه: 0.54%

تبليغات تبليغات

4. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    25  
    تشکر شده
    41  

سلام
    کسی سریال Unforgotten رو دیده

چجوری هستش
    ممنون

تبليغات تبليغات

5. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    9  
    تشکر شده
    3  

سلام دوستان این 4تا سریالو میخواستم بگیرم به نظرتون ارزش داره؟کدومشون بهتره
    black sails
    son of anarchy
    the wire
    24
    برای نویسنده این مطلب 3hamed8114 تشکر کننده ها: DEXTER
    رتبه: 0.13%

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    2145  
    تشکر شده
    2556  

نقل قول3hamed8114 نوشته است:
    سلام دوستان این 4تا سریالو میخواستم بگیرم به نظرتون ارزش داره؟کدومشون بهتره
    black sails
    son of anarchy
    the wire
    24

سلام بزرگوار من به ترتیب نظرم اینه

son of anarchy ی سریال فوق العاده ، مهیج ، جنایی اصلا خسته کننده نیست و از تک تک قسمت هاش لذت میبری یکی از محبوبترین سریال های کاربران هست
    the wire ی سریال که سخته شاید اولش باهاش ارتباط بگیری به عقدیه خیلی ها بهترین سریال تمام دوران هست و تو خیلی از سایت ها بهش اشاره شده ، خیری از پلیس های خوش تیپ و خوشکل نیست همه چیز واقعی بنظر میرسه از دست ندید این سریال رو
    24  سریال مهیج و زیبا همه چیز این سریال عالیه عاشق نقش اول میشید تنها ایرادی که من میتونم بگیریم به این سریال تعداد قسمت های زیادش هست
    black sails این سریال ، کار خوب و سرگرم کننده هست ی استارت قوی میزنه ولی بنظرم بعدش افت کرد سریال خوبیه ولی در حد 3 تای بالا نیست

تو امضام میتونید سریال هایی که دیدیم رو ملاحظه بفرمایید سوالی بود در خدمتم
    موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 7 3hamed8114, Sepehr90, Bardia77, Hirad_e, opeth1h, pejmanmm, sarbaz.e.vatan
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

7. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    9  
    تشکر شده
    3  

ممنون سلطان مرسی ک جواب دادی
    فقط یه سوال دیگه بپرسم
    سریال oz-stranger thing چطوره

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    2145  
    تشکر شده
    2556  

ممنون سلطان مرسی ک جواب دادی
    فقط یه سوال دیگه بپرسم
    سریال oz-stranger thing چطوره

OZ به گفته خیلی از دوستان از بهترین سریال های زمان خودش بوده و درخصوص یک زندان پیشرفته هست ظاهرا فضای جالبی داره از اتفاقات درون زندان من خودم ی قسمت دیدم و قطعا ادامه خواهم داد بنا ب ی سری دلایل تا الان ندیدمش
    Stranger Things  سریالی که بالای 500 هزار رای تو IMDB داره نیاز به تعریف و تمجید نداره ببینید و لذت ببرید و منتظر فصل سوم باشید خیلی فضای دوس داشتنی داره
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 6 3hamed8114, Sepehr90, Bardia77, opeth1h, pejmanmm, sarbaz.e.vatan
    رتبه: 0.81%

تبليغات تبليغات

9. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    9  
    تشکر شده
    3  

دوستان من سریال walking daed رو خیلی سبکشو دوس دارم و یه سریال قوی تو همون سبک میخوام کسی میتونه معرفی کنه؟znation به همون قدرت twd هست؟
    و این که نظرتون رابج سریال the 100 بگیر ممنون

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    2145  
    تشکر شده
    2556  

دوستان من سریال walking daed رو خیلی سبکشو دوس دارم و یه سریال قوی تو همون سبک میخوام کسی میتونه معرفی کنه؟znation به همون قدرت twd هست؟

سلام خوبی دادا؟
    خب اسپین آف واکینگ دد رو دیدی؟
    Fear the Walking Dead
    سریال 100 سریال خوبیه به شرطی که خیلی ازش انتظار ی شاهکار نداشته باشی و ازش لذت ببری چون سریال خوبیه و توصیه میکنم ، منظورت از سبک واکینگ دد هم دقیق بگو شاید سریالی مدنظرم باشه ، ازش چی بیشتر لذت بردی ؟ سبک بازمانده دوس داری؟ مهیج و ماجراجویی یا نه فضای باز بود خوشت اومد
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 4 3hamed8114, Sepehr90, pejmanmm, sarbaz.e.vatan

تبليغات تبليغات

11. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    9  
    تشکر شده
    3  

نقل قولDEXTER نوشته است:

سلام خوبی دادا؟
    Fear the Walking Dead
    سریال 100 سریال خوبیه به شرطی که خیلی ازش انتظار ی شاهکار نداشته باشی و ازش لذت ببری چون سریال خوبیه و توصیه میکنم ، منظورت از سبک واکینگ دد هم دقیق بگو شاید سریالی مدنظرم باشه ، ازش چی بیشتر لذت بردی ؟ سبک بازمانده دوس داری؟ مهیج و ماجراجویی یا نه فضای باز بود خوشت اومد

سلام دادا نوکرم
    اره اسپین افش رو دارم میبینم ولی واقعیتشو بخوای بازیگراش چنگی به دل نمیزنن نمیدونم ادامه بدمش یا نه
    در مورد سبک هم بگم که بازمانده در کنار یه کمی درام خیلی دوس دارم اگه سریالی مد نظرت هست لطف میکنی بگی
    ممنون
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    23087  
    تشکر شده
    11972  

در مورد سبک هم بگم که بازمانده در کنار یه کمی درام خیلی دوس دارم اگه سریالی مد نظرت هست لطف میکنی بگی
    ممنون
    عضویت  / ورود

با اجازه‌ی سامان عزیز

سلام دوست عزیز ، در همچین سبک مورد نظر شما می‌تونم سریال فوق‌العاده زیبای The Leftovers رو به شما پیشنهاد بدم
    سریال در مورد ناپدید شدن افرادی بر روی زمین هست و نحوه‌ی برخورد بازماندگان و خانواده‌های اون‌ها به این اتفاق
    سریال موسیقی متن ، درام و بازی‌های درجه یکی داره
    اگه درام‌بین باشید پشیمون نمیشید از دیدنش
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 8 3hamed8114, ashley_1986, Bardia77, Behzad_Daniel, DEXTER, opeth1h, pejmanmm, sarbaz.e.vatan
    رتبه: 1.08%
    : Best Series Ever
    Twin Peaks

عضویت  / ورود

"It Is Happening Again"
    "?Is It Future Or Is It Past"
    "We Are Like The Dreamer Who Dreams & Then Lives Inside The Dream"

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    2145  
    تشکر شده
    2556  

نقل قولSepehr90 نوشته است:
    "
    با اجازه‌ی سامان عزیز

سلام دوست عزیز ، در همچین سبک مورد نظر شما می‌تونم سریال فوق‌العاده زیبای The Leftovers رو به شما پیشنهاد بدم
    سریال در مورد ناپدید شدن افرادی بر روی زمین هست و نحوه‌ی برخورد بازماندگان و خانواده‌های اون‌ها به این اتفاق
    سریال موسیقی متن ، درام و بازی‌های درجه یکی داره
    اگه درام‌بین باشید پشیمون نمیشید از دیدنش

خواهش میکنم آقا صاحب اختیاری
    به نظرم بهترین پیشنهاد ممکن رو ارائه دادین به حامد عزیز
    حتما از این سریال لذت خواهند برد البته با ی مقداری شکیبایی چون ممکنه فصل اول درک داستان سخت باشه

نقل قولDEXTER نوشته است:

سلام خوبی دادا؟
    Fear the Walking Dead

سلام دادا نوکرم
    اره اسپین افش رو دارم میبینم ولی واقعیتشو بخوای بازیگراش چنگی به دل نمیزنن نمیدونم ادامه بدمش یا نه
    ممنون
    عضویت  / ورود

حامد جان ی سری سریال های دیگه هم هست که توصیه میکنم تریلرشون رو ی نگاهی بندازی البته که به شاهکاری مثلThe Leftovers نمیرسن

سریال های متوسط هستن ولی دیدنشون خالی از لطف نیست
    Falling Skies
    The Strain
    The Last Ship

در ضمن مطمئنم که شما لاست رو دیدین
    اگر ندیدین اول اون رو ببینید و لذت ببرید فقط خواهشا بین LOST و The Leftovers ی فاصله بندازید اگر بعدش بلایی سرتون اومد مقصر من نیستم
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب DEXTER تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, Bardia77, opeth1h, sulduz4921

تبليغات تبليغات

14. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    7  
    تشکر شده
    13  

سریال Strain به اون چیزی که شما می‌خواین بیشتر نزدیکه ولی آب‌بندی زیاد داره و ممکنه حوصله‌تون سر بره. Revolution و Outcast هم هست که کنسل شدن. من سریال wayward pines رو توصیه می‌کنم.البته سریال دو فصله و کنسل شده ولی فقط فصل اول رو ببینی کفایت می‌کنه و داستان پایان‌بندی داره، فصل دوم رو لازم نیست ببینی. سریال های  Harper island و فصل 9 american horror story  هم بد نیست، کمدی و چندش هم خوشت بیاد ash vs evil dead رو ببین.
    برای نویسنده این مطلب Decimus تشکر کننده ها: 6 3hamed8114, Sepehr90, ashley_1986, DEXTER, Hirad_e, pejmanmm
    رتبه: 0.81%

تبليغات تبليغات

بازگشت به نقد و بررسی فیلم و سریال

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد